Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – od jednoosobowych działalności lekarskich, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, ma możliwość zaopatrzyć się w potrzebne materiały i aparaturę, jakie używane muszą być w codziennej pracy z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Kupującym dla produktów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko lekarze każdej specjalizacji, a także pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum zaopatrzenia medycznego wspiera w pracy oferując dobrej jakości, świetne materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane meble medyczne.

Zobacz
Wyposażenie gabinetów medycznych

Co jest możliww kupić w hurtowni materiałów medycznych? Oferta to produkty z wielu medycznych dziedzin, które zawierają nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i sprzętu medycznego wspomaga również laboratoria medyczne, oferując dużą ilość różnorodnych materiałów i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z firm, jakich towary są oferowane to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy medyczne zaopatrują również gabinety rehabilitacji oferując meble, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z innej strony akcesoria i sprzęt stomatologiczny, jaki oferuje sklep, to aż 8 000 produktów dedykowanym dla dentystów, ortodontów i techników dentystycznych. Oferowane towary pochodzą od najlepszych firm, do których należy między innymi: Lascod, Polydentia, Voco. W ofercie są też firmy polskie, producenci następujących marek na przykład Zhermapol czy Tzmo.
Oferowane produkty jak materiały jednorazowego użytku np. kompozyty i cementy; wiertła, leki, amalgamaty oraz wszelkiego typu urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej krótki zarys oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część wszystkiego, co można znaleźć zarówno w punktach sprzedaży, jak i u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Podobne wpisy:

Comments are closed.